Zdecydowaliście się Państwo na haft koralikowy i teraz zastanawiacie się co lepiej wybrać: zestaw do haftowania koralikami czy płótno z nadrukiem i dopasować sobie koraliki samemu? W tej kwestii mamy ponad 8-letnie doświadczenie i możemy doradzić, że zawsze lepiej wybrać zestaw do haftowania koralikami, gdzie koraliki dobiorą fachowcy. Jeżeli haft koralikowy jest dla was jeszcze nieznany, albo mało znany, warto zaufać firmie.

Oprócz tego, że dobieramy koraliki do płótna z nadrukiem do haftowania koralikami, oferujemy naszym klientom również usługę oprawy obrazów. Oprawiając obrazy, możemy obserwować już wyhaftowane koralikami obrazy, gdzie koraliki były dobierane przez nas. Możemy próbować zmieniać kolory w kolejnych obrazkach i za każdym razem widzimy wyniki naszych starań w obrazkach naszych klientów. Wy również, Szanowni Państwo, możecie zobaczyć i ocenić w obrazach dobrane przez nas kolory koralików.

Ważną też kwestą jest to, że nasza firma oferuje największy wybór koralików Preciosa w Polsce. Jesteśmy bezpośrednini importerami koralików Preciosa/Jablonex. Sklepy internetowe w Polsce nie posiadają tak dużej palety kolorów, która była by wastarczająca do wychaftowania obrazka z 30-40 kolorów koralików. Komputer też nie odda prawdziwych kolorów koralików, samodzielne dobranie sobie koralików przez komputer, będzie zbyt skomplikowane i oczekiwania od spodziewanych kolorów mogą zawieść. Dlatego jaknajbardziej polecamy powierzyć dobieranie koralików do płótna z nadrukiem fachowcom.

Też ważną kwestią, na którą chcemy zwrócić szczególną uwagę jest to, że nie zawsze warto dobierać te kolory, które podane na liście potrzebnych koralików do obrazka. Zwykle firmy podają kolory orientacyjnie, nie haftując tych obrazków. Połączyć odcienie koralików  można na sto i więcej sposobów i za każdym razem efekt będzie rewelacyjny. Czasem się zdażają błędy w podanych kolorach i firmy, dobierając koraliki "naoślep", orientując się tylko na podane numery, dobierają do bałwana zielone koraliki, w niebo dają pomarańczowe, a na słoneczniki - granatowe kolory!